Choose your sample Sign in or Register to get 4 free sachets. If you don't want to register, don't worry, you'll get 2 free sachets! OI Oil OI Conditioner DEDE Shampoo DEDE Conditioner LOVE SMOOTHING Mask LOVE SMOOTHING Conditioner LOVE SMOOTHING Shampoo NOUNOU Mask LOVE SMOOTHING Serum VOLU Shampoo MINU Mask LOVE SMOOTHING Lightweight Milk VOLU Conditioner MINU Shampoo MOMO Conditioner MINU Conditioner NOUNOU Conditioner MELU Serum SOLU Shampoo MELU Shampoo MELU Conditioner MOMO Shampoo NOUNOU Shampoo LOVE CURL Co-wash
Your New Nighttime HeroMeet the ENERGIZING Overnight Serum: restore strength and vitality as you sleep Shop Now Your New Nighttime HeroMeet the ENERGIZING Overnight Serum: restore strength and vitality as you sleep
Award-Winning BeautyMeet the 2026 Allure Best of Beauty winner: LOVE SMOOTHING/ lightweight milk Shop Now Award-Winning BeautyMeet the 2026 Allure Best of Beauty winner: LOVE SMOOTHING/ lightweight milk
The story of a shampoo bottle begins long before it arrives in your shower! At Davines, we study the most low-impact packaging solutions for all our products. Learn More The story of a shampoo bottle begins long before it arrives in your shower! At Davines, we study the most low-impact packaging solutions for all our products.
Davines x GroundworkLearn more about our newest collaboration to support Regenerative Organic Agriculture. Groundwork Organic Coffee Davines x GroundworkLearn more about our newest collaboration to support Regenerative Organic Agriculture.
Once, Forever5 new looks designed to celebrate individuality and natural beauty Discover More Once, Forever5 new looks designed to celebrate individuality and natural beauty
The Present TimeNew demi-permanent color line Learn More The Present TimeNew demi-permanent color line
Fall FavoritesDiscover this season's staples for your healthiest hair yet Shop Now Fall FavoritesDiscover this season's staples for your healthiest hair yet
NEW! Naturaltech MinisYour favorite targeted treatments, now in travel sizes Shop Now NEW! Naturaltech MinisYour favorite targeted treatments, now in travel sizes
OI Hand Balm OI OI Hand Balm Nourishing beautifying hand cream $25.00 Price ($0.33/ml) Quick buy Size 75 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $25.00
FOR DAMAGED HAIR The Renaissance Circle THE CIRCLE CHRONICLES The Renaissance Circle Repairing mask for damaged hair without hope $13.00 Price ($0.26/ml) Quick buy Size 50 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $13.00
The Spotlight Circle THE CIRCLE CHRONICLES The Spotlight Circle Extra shine-giving treatment for all hair types $13.00 Price ($0.26/ml) Quick buy Size 50 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $13.00
The Let It Go Circle THE CIRCLE CHRONICLES The Let It Go Circle Moisturization and softness mask for hair and scalp needing a break $13.00 Price ($0.26/ml) Quick buy Size 50 ml / 1,69 fl.oz. Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $13.00
The Wake-Up Circle THE CIRCLE CHRONICLES The Wake-Up Circle Revitalizing mask for scalp and stressed hair $13.00 Price ($0.26/ml) Quick buy Size 50 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $13.00
The Restless Circle THE CIRCLE CHRONICLES The Restless Circle Invisible elasticizing anti-breakage mask for the hair of people always on the go $13.00 Price ($0.26/ml) Quick buy Size 50 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $13.00
The Purity Circle THE CIRCLE CHRONICLES The Purity Circle Anti-pollution purifying mask for scalp and hair. $13.00 Price ($0.26/ml) Quick buy Size 50 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $13.00
Nourishing Oil AUTHENTIC FORMULAS Nourishing Oil Moisturizing oil for all hair and skin types $55.00 Price ($0.39/ml) Quick buy Size 140 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $55.00
Replenishing Butter AUTHENTIC FORMULAS Replenishing Butter Deeply moisturizing butter for all hair and skin types $48.00 Price ($0.21/ml) Quick buy Size 230 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $48.00
The Quick Fix Circle THE CIRCLE CHRONICLES The Quick Fix Circle Multi-tasking quick hair mask $13.00 Price ($0.26/ml) Quick buy Size 50 ml Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $13.00
OI Travel Set SET OI Travel Set A nourishing travel set for all hair types, with a sachet $59.00 ($59.00/Unit) Quick buy Size 1 kit Qty You have selected a quantity greater than that of the stock! Add to Cart Added $59.00